OKRA Bertem

Waar alle 55plussers welkom zijn !

Michel Philips

Michel  Philips

Veldbloemlaan 2
3061 Leefdaal

Tel: 0478/226877
Mail: philipsmichel3@gmail.com

Wijkverantwoordelijke
Wandelen, Fietsen/Kaarten

Robert Van Goetsenhoven

Robert  Van Goetsenhoven

Begijnenstraat 25
3060 Bertem

Tel: 0476/756413
Mail: bobvangoetsenhoven@gmail.com

Materiaal, logistiek, Petanque

Jozef Mees

Jozef Mees

Dorpstraat 179/00.01
3060 Bertem

Tel: 0476/756413
Mail: jos-mees@telenet.be

Teamleider, Redactie
Wijkverantwoordelijke

Gilbert Buekenhout

Gilbert Buekenhout

Tervuursesteenweg 148
3060 Bertem

Tel: 016/489983
Mail:  gilbert.buekenhout@telenet.be

Wijkverantwoordelijke

Robert Dewals

Robert Dewals

Blokkenstraat 3
3060 Bertem

Tel: 0475/201643
Mail: robert.dewals@skynet.be

Mede teamleider
Wijkverantwoordelijke

Jos Mees

Jos Mees

Bosstraat 106
3060 Bertem

Tel: 016 489 932
Mail: jos.mees@skynet.be

Financiën, Magazines
Wijkverantwoordelijke

Monique Kahn

Monique Khan

Minderbroedersstraat 33 Bus 0402
3000 Leuven 

Tel: 0495/510904
Mail: monique.kahn7@gmail.com

Stadswandelingen
Administratie ledenbestand.

Stephania Vanoppen

Stephania Vanoppen

Jules Vanlaerstraat 12
3060 Bertem

Tel: 0472/892135
Mail:

Lijndans
Wijkverantwoordelijke

Monique Vanfraechem

Monique Vanfraechem

Dorpstraat 33
3060 Bertem 

Tel: 0497/448250
Mail: m.vanfraechem@gmail.com

Evenementen , Lijndans, Toneel, Dagtrippen
Wijkverantwoordelijke

Nelly Poels

Nelly Poels

Begijnenstraat 31
3060 Bertem 

Tel: 0478/777461
Mail: poels.nelly1@gmail.com

Logistiek
Wijkverantwoordelijke

Simone Huenaerts

Simone Huenaerts

A.E. Verbiststraat 21
3060 Bertem 

Tel: 016/489250
Mail: vhsimonefrank@gmail.com

Secretariaat
Wijkverantwoordelijke

OKRA Bertem Team

vergadert elke maand om:

  • de activiteiten van de vorige maand te bespreken
  • de activiteiten van de volgende maand te organiseren 
  • het plannen van alle volgende activiteiten.

ONZE Maandelijkse SAMENKOMST :

  • elke eerste dinsdag van de maand, van 14 tot 17 uur, in de kantine van VC Bertem-Leefdaal, Dorpstraat 257   3061 Leefdaal (Parking ).
  • Gemiddeld verwelkomen wij een 100 tal leden in een gezellige sfeer bij een hapje en een drankje.

Greep uit onze activiteiten:

  • voordrachten, opleidingen, cursussen…
  • conditie op peil houden met wandelen… fietsen…
  • hobby, creatief handwerk
  • themaviering
  • bezoek aan onze bewoners van zorgcentra

te bekomen in

  • Café ‘t Blok of
  • Café Sportwereld

Nog geen lid van OKRA Bertem?