Jaarlijkse bowling met OKRA Bertem
Op zaterdag 23 februari vertrokken wij met 20 OKRA leden in een busje van Veronica cars naar onze jaarlijkse bowling. Bestemming was, gezien de vorige gunstige ervaring, opnieuw Schelle.
Het programma luidde:
2u bowling en daarna een uitgebreid dinner buffet.
Ondanks de file op de ring rond Brussel ( Batibouw) waren we ruimschoots op tijd in Schelle zodat sommige zich konden wagen aan een partijtje tafelvoetbal of gewoon de dames cyclocross van Heverlee op TV konden volgen.
Voor de bowling hadden we 19 kandidaten (eentje van de 20 moest spijtig genoeg met een blessure afhaken) en we verdeelden ons in 3 groepen van 6-6 en 7. We speelden elk 2 volledige spelen en het begin van en derde spel. Wie zei weer dat deelnemen belangrijker is dan winnen ? maar toch werd uitgekeken naar de rangschikking.
Uitslag
Bij de dames:
- hoogste score per spel:
- Suzanne met 109 punten,
- voor Maria met 108 en
- Greta met 106.
- Beste totaal score ( dus totaal van 2 spelen ):
- Greta met 198,
- dan Suzane met 193 en
- Maria met 190.
Bij de heren:
- hoogste score per spel:
- Adelin met 144,
- dan Bob met 123 en 122.
- Beste totaal score:
- Adelin met 255,
- dan Bob met 245 en
- Florent met 229.
After-Bowl
Daarna was het tijd voor het culinaire : cava en tapas als start, gevolgd door soep, koude en warme voorgerechten, aziatische specialiteiten, italiaanse gerechten, vis en vlees met als afsluiter een uitgebreid desserten buffet.
Slot
Te zien en te horen aan de reacties was dit weeral een geslaagd evenement van OKRA Bertem.
Het was inderdaad weer een geslaagde namiddag met een winnaar die vooraf nog nooit bowling gespeeld had. Heel straf.